vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

21. maj 2006 12:41

Aki - mi ne odpre Na pomoč! Dušanka

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

21. maj 2006 13:55

SIBA je napisal/a:
Prekmurka, menda se nista zopet izgubila.. Tina Nobeden od naju si ni prečital opis poti.Zanašala sva se en na drugega in posledično sva iskala Pekel v Logatcu.Sva se že videla pred Postojnsko jamo. Je pa bil pravi balzam, ko sem slišal,da ga je ena ekipa štajerk,na poti iz MB v Pekel še bolj sra...a. Pa ne bom povedal, katere štiri so bile... Na poti domov je bilo več sreče, sva najdla iz prve. Glede na to, kako sem iskall Pekel,bi bilo naslednje srečanje zame bolj primerno kar nekje na avtocesti. Lp > siba
Veš kaj Siba, zdaj pa povej ti kje je Vrbno? Iz Maribora smo krenile od dogovorjeni uri in potem veselo kramljale ter čakale napačeno tablo za izvoz iz avtoceste - žal. Napako smo popravile in Aksi je prišla z nami!!!! Hura Sicer pa koga od vas že poznajo na cestinski postaji in se vas razveselijo, da so vas tisti dan že videli ter še malo pokramljajo z vami Se že veselim naslednje avanture na naši poti do novega srečanja Kulslo Punce super ste bile, še posebej zahvala Matjažu za golaž

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. maj 2006 14:19

Prosim vse, ki ste poslali slike na bojan@kulinarika.net, da jih še enkrat pošljete. Imamo predober virus checker in je slike zaznal kot virus Zdaj bo delalo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

21. maj 2006 14:22

Jaz tudi pošiljam organizatorjem en velik HVALA in lupčka, ker so nam omogočili tako lepo popoldne. Aja pa hvala tudi vsem, ki ste prišli, ker ste vsi prispevali k temu, da je bilo tako, kot je bilo. Meni je bilo samo prekratko, pa nisem uspela vseh spoznat in poklepetat z njimi... Komaj čakam četrto srečanje - se že prijavljam maja

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

21. maj 2006 14:22

Jernej, tudi poslane na tebe so bile zavrnjene - pošiljam ponovno - lep dan Dušanka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

21. maj 2006 14:26

Pridružujem se vsem zahvalam, posamično raje ne bi, da koga ne izpustim. Sem pa še vedno nekako včerajšnja, ne vem, kako je lahko tako hitro minilo tistih dobrih pet ur, ko smo bili skupaj. Kar nekako izginile so. Vsekakor moramo ponoviti, lahko že kar začnemo načrtovati naslednje srečanje. Vem, da spet malo pretiravam, ampak ne morem iz svoje kože. Vsem, ki so ostali doma, je res lahko žal Prihodnjič pridite Moram še povedati, da smo v Vrbnem spoznale pravega Aksija, prav lep štirinožec. riba-ribica

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

21. maj 2006 14:26

Jernej, pravkar me je Terlikar 1 obvestila, da vama je ona ponovno moje slike poslala - upam, da bo sedaj v redu Dušanka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. maj 2006 14:40

Aki, če je oni gospod s tisto lepo sivo brado in enakimi lasmi tvoj mož, mu povej, da je bil najbolj šarmanten gospod na srečanju - meni seveda . Sem svojemu rekla, naj si ogleda "mušter", kako mora zgledat čez ene par let Ognjič

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

21. maj 2006 14:47

Ognjič je napisal/a:
Bilo je krasno, upam, da bo kmalu nadaljevanje...še najboljše s pričetkom na kakšen petek popoldne in zaključkom v nedeljo, da ne bo šlo toliko hrane v "franže", vmes pa gemo v šotorčke počivat za kakšno urco, al pa tud ne
Ognjič, pod tole se tudi jaz podpišem. Hrana je bila super itd...da ne ponavljam, kar je že napisano.... Škoda le, da je moj osebni "ajmerček" prehitro poln in nisem mogla vsega poskusiti. Kar pa sem, je bilo odlično! Čeprav sem bila na pikniku le kakšni dve urici (ker se mi je terminsko pokrivalo še z enim dogodkom), so vtisi super. Kliče po ponovitvi! LP, V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti